Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

l Amenajare si asfaltare Ulita Bisericii 235 ml, localitatea Rosia

Număr anunț
DA20169446
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA Jud Bihor (CUI 5460832)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.245,51 RON
Valoare atribuită
25.058,50 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
25.04.2018 15:06
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.058,50 RON

din 25.245,51 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 187,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.