Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţie kit siguranta auto centru de zi pentru copiii aflati in situatie de risc Lugoj

Număr anunț
DA20172394
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA COMUNITARA LUGOJ (CUI 16817664)
Furnizor / câștigător
VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98,75 RON
Valoare atribuită
98,75 RON
Data publicării
26.04.2018 08:23
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98,75 RON

din 98,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.