Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE SI SANITARE

Număr anunț
DA20170200
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL SMEENI (CUI 3724474)
Furnizor / câștigător
DENIROM 2000 SRL (CUI RO13746003)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492,10 RON
Valoare atribuită
492,10 RON
Data publicării
25.04.2018 15:33
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492,10 RON

din 492,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.