Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capsula finala microfiltranta si Cartuse prefiltrante

Număr anunț
DA20117656
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.645 RON
Valoare atribuită
3.645 RON
Data publicării
20.04.2018 10:07
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.645 RON

din 3.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.