Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CARNE

Număr anunț
DA20177167
Autoritate contractantă
Gradinita ZSIBONGO (CUI 4367523)
Furnizor / câștigător
ADRIANUS COM SRL (CUI RO19140820)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,88 RON
Valoare atribuită
229,88 RON
Data publicării
26.04.2018 11:14
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,88 RON

din 229,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.