Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carne tocata vita

Număr anunț
DA20175315
Autoritate contractantă
Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
Furnizor / câștigător
RUXIMAR SRL (CUI RO15975062)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,30 RON
Valoare atribuită
252,30 RON
Data publicării
26.04.2018 10:14
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,30 RON

din 252,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.