Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse - ventilatoare cf. caiet sarcini 2102/15.07.2024

Număr anunț
DA36136720
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI 18701703)
Cod CPV
39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.519,24 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.519,24 RON