Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,4% sub estimat

PULPE DE PUI CU OS, ÎNTREGI, FARA SPATA (NEINJECTATE)

Număr anunț
DA20150442
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE Iasi (CUI 13582067)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,60 RON
Valoare atribuită
260,75 RON 6,4% sub estimat
Data publicării
24.04.2018 13:32
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,75 RON

din 278,60 RON estimat 6,4%

Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 17,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.