Ofertă acceptată
Cumpărare directă
medicamente pentru programul national de diabet
- Număr anunț
- DA20128862
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 975,30 RON
- Valoare atribuită
- 975,30 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 09:34
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
975,30 RON
din 975,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro