Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie

Număr anunț
DA20126783
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL MAGIC (CUI 29361984)
Furnizor / câștigător
LIM AUTO COMPACT SRL (CUI RO7993670)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,51 RON
Valoare finală
993,51 RON
Data publicării
21.04.2018 11:43
Termen limită
26.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.