Ofertă acceptată Cumpărare directă

smintina cascaval

Număr anunț
DA20163847
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA (CUI 12510925)
Furnizor / câștigător
MULTI LACT SRL (CUI RO12066955)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,50 RON
Valoare atribuită
273,50 RON
Data publicării
25.04.2018 12:00
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,50 RON

din 273,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.