Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SECRETUL GUSTULUI 75G
- Număr anunț
- DA20174298
- Autoritate contractantă
- GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 (CUI 29181312)
- Furnizor / câștigător
- ZAZI COMPANY SRL (CUI 21815066)
- Cod CPV
- 15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,80 RON
- Valoare atribuită
- 45,80 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 09:39
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,80 RON
din 45,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro