Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATON CU MAC 100G

Număr anunț
DA20172219
Autoritate contractantă
GRADINITA LUMEA PRICHINDEILOR (CUI 18004650)
Furnizor / câștigător
VADPAN S.R.L. (CUI RO12527455)
Cod CPV
15811300-9 · Cornuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36 RON
Valoare atribuită
36 RON
Data publicării
26.04.2018 08:07
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36 RON

din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.