Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAP TRIMMY FIR TRIMMY ULEI

Număr anunț
DA20171647
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Heliade Radulescu (CUI 14077799)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354,67 RON
Valoare atribuită
354,67 RON
Data publicării
25.04.2018 18:14
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

354,67 RON

din 354,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.