Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta organizarea procedurilor de achizitie publica

Număr anunț
DA20176913
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL PALTINIS (CUI 3571559)
Furnizor / câștigător
RAMAX RAREŞ MAXIM SRL (CUI 32417961)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
26.04.2018 11:06
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.