Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medalie cu snur 20mm, insertie 25mm si gravura

Număr anunț
DA20176071
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Brasov (CUI 4646854)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAF SERVICE S.R.L. (CUI RO14767764)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940,80 RON
Valoare atribuită
940,80 RON
Data publicării
26.04.2018 10:37
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

940,80 RON

din 940,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.