Ofertă acceptată Cumpărare directă

costume interventie vara

Număr anunț
DA20166765
Autoritate contractantă
Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
Furnizor / câștigător
DORELLO S.R.L. (CUI RO5268650)
Cod CPV
18220000-7 · Imbracaminte de protectie impotriva intemperiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.262 RON
Valoare atribuită
59.262 RON
Data publicării
25.04.2018 13:41
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.262 RON

din 59.262 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.