Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare pentru vanzare bunuri imobile domeniul public si privat

Număr anunț
DA20156621
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Furnizor / câștigător
DOROFTEI ADELINA LAVINIA CABINET INDIVIDUAL - EVALUATOR AUTORIZAT (CUI 34518504)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.400 RON
Valoare atribuită
11.400 RON
Data publicării
25.04.2018 06:17
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 05:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.400 RON

din 11.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.