Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ascutitoare plastic cu rezervor, simpla MAPED Shaker

Număr anunț
DA20181004
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.N.ROMAN CONSTANTA (CUI 4700937)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
30192133-2 · Ascutitori de creioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,61 RON
Valoare atribuită
8,61 RON
Data publicării
26.04.2018 13:14
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,61 RON

din 8,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.