Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUSIERA PRINTER R30 P03688

Număr anunț
DA20175517
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,49 RON
Valoare atribuită
18,49 RON
Data publicării
26.04.2018 10:20
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,49 RON

din 18,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.