Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciilor de organizare a evenimentului “Parada Vehiculelor Istorice” ediţia a IV – a 2018
- Număr anunț
- DA20176238
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- PC CENTER SRL (CUI RO22167337)
- Cod CPV
- 92622000-7 · Servicii de organizare a evenimentelor sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare atribuită
- 80.000 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 10:43
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 17:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80.000 RON
din 80.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro