Acasă · Licitații
· Servicii de dezvoltare de software pentru grupuri de calculatoare (cluster) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezvoltare de software pentru grupuri de calculatoare
- Număr anunț
- DA20172790
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- GRAFDATA SRL (CUI RO31064764)
- Cod CPV
- 72212660-3 · Servicii de dezvoltare de software pentru grupuri de calculatoare (cluster) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.395 RON
- Valoare atribuită
- 1.395 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 08:45
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.395 RON
din 1.395 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro