Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRELUNGITOR CU PROTECTIE GEMBIRD 3M 5 INTRARI
- Număr anunț
- DA20167661
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.440,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.440,34 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 14:10
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.440,34 RON
din 2.440,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro