Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie marsit, electrozi, pensoane, Disc taiere, Disc polizat

Număr anunț
DA20166463
Autoritate contractantă
S.C. MODERN CALOR S.A. BOTOSANI (CUI RO26892574)
Furnizor / câștigător
BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
635,20 RON
Valoare atribuită
635,20 RON
Data publicării
25.04.2018 13:31
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

635,20 RON

din 635,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.