Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare produse curatenie

Număr anunț
DA20177786
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA (CUI 15326502)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI RO21948100)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.637,90 RON
Valoare atribuită
7.637,90 RON
Data publicării
26.04.2018 11:34
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.637,90 RON

din 7.637,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.