Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEXMARK t642 HVPS—220 V ac, 200/210/400/410y
- Număr anunț
- DA20174230
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398,45 RON
- Valoare atribuită
- 398,45 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 09:37
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
398,45 RON
din 398,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro