Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE ADV1004776

Număr anunț
DA20167698
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.613,41 RON
Valoare atribuită
1.613,41 RON
Data publicării
25.04.2018 14:11
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.613,41 RON

din 1.613,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.