Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de intocmire studiu fezabilitate
- Număr anunț
- DA20171217
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARSURA (CUI 3552077)
- Furnizor / câștigător
- JULY EXPERT CONSULTING SRL (CUI RO24636057)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.880 RON
- Valoare atribuită
- 56.800 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2018 16:29
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 16:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56.800 RON
din 56.880 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.