Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIRCULAR MASA 1800W PANZER M1H-ZP2-250

Număr anunț
DA20175605
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,SFINTII IMPARATI" COMUNA BALTA DOAMNEI (CUI 28953260)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,35 RON
Valoare atribuită
503,35 RON
Data publicării
26.04.2018 10:23
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,35 RON

din 503,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.