Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier de birou

Număr anunț
DA20173261
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.316,05 RON
Valoare atribuită
40.316,05 RON
Data publicării
26.04.2018 09:04
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.316,05 RON

din 40.316,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.