Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE PENTRU AUTOUTILITARE
- Număr anunț
- DA20172699
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.952,23 RON
- Valoare atribuită
- 6.952,23 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 08:41
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.952,23 RON
din 6.952,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro