Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brat articulat pentru suport cablu ECG

Număr anunț
DA20161002
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI RO9000578)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869,50 RON
Valoare atribuită
869,50 RON
Data publicării
25.04.2018 10:36
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

869,50 RON

din 869,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.