Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de traducere

Număr anunț
DA20146879
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
VIERU V. A. N. PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37288329)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.200 RON
Valoare finală
16.200 RON
Data publicării
24.04.2018 11:38
Data finalizării
26.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.