Ofertă acceptată Cumpărare directă

birotica

Număr anunț
DA20179188
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Teleki Domokosi Gornesti (CUI 17401066)
Furnizor / câștigător
ELECTRO ORIZONT SRL (CUI RO1200600)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850,03 RON
Valoare atribuită
850,03 RON
Data publicării
26.04.2018 12:18
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850,03 RON

din 850,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.