Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chip laser Samsung MLT-D116L

Număr anunț
DA20178351
Autoritate contractantă
ECOSALUBRIZARE PREST S.R.L. HUSI (CUI 28147657)
Furnizor / câștigător
OFFICESERV S.R.L. (CUI RO16172932)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,22 RON
Valoare atribuită
46,22 RON
Data publicării
26.04.2018 11:53
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,22 RON

din 46,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.