Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,9% sub estimat
Cartuse toner
- Număr anunț
- DA20174343
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ARAD (CUI 3861838)
- Furnizor / câștigător
- ZEPOTECH SRL (CUI 18337522)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.381,66 RON
- Valoare atribuită
- 4.957,75 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 26.04.2018 09:41
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.957,75 RON
din 5.381,66 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 423,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.