Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile imprimanta

Număr anunț
DA20174308
Autoritate contractantă
ȘCOALAGIMNAZIALĂ ”CORNELIU MICLOȘI” COVĂSÂNȚ (CUI 29047010)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300,64 RON
Valoare atribuită
300,64 RON
Data publicării
26.04.2018 09:40
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300,64 RON

din 300,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.