Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIX FRIXION 0.7 MM ALBASTRU

Număr anunț
DA20182139
Autoritate contractantă
COMUNA SLATINA (PRIMARIA COMUNEI SLATINA) (CUI 4326841)
Furnizor / câștigător
DATA SERVICE SRL (CUI RO713691)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445 RON
Valoare atribuită
445 RON
Data publicării
26.04.2018 13:50
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445 RON

din 445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.