Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 35.00 2 FOARFECA BIROU DACO BUC 2.00 3 CREION MECANIC ROTRING 0.5MM/0.7MM B
- Număr anunț
- DA20178537
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR NEAMT (CUI 13769384)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 543,33 RON
- Valoare atribuită
- 543,33 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 11:57
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
543,33 RON
din 543,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro