Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE CURATENIE SI FURNITURI BIROU
- Număr anunț
- DA20175730
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MANOLACHE COSTACHE EPUREANU" BARLAD (CUI 13953599)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.146,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.146,99 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 10:27
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.146,99 RON
din 2.146,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro