Atribuită Cumpărare directă

Laringoscop adult Gima cu 3 lame 2-3-4 McIntosh - Senzor spo2 pt neonatal (wrap - siliconic) pentru

Număr anunț
DA36138495
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.122,18 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
17.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.122,18 RON