Atribuită Cumpărare directă

LUCRARE DE REPARATII CAPITALE SECTIA CHIRURGIE CARDIACA 1 ETAJ 7

Număr anunț
DA36138504
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
H.B.I. CONSTRUCT SRL (CUI 15333925)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
510.000 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
18.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510.000 RON