Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acordarea de servicii sociale pentru persoane varstnice

Număr anunț
DA20167358
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
Asociatia pentru asistenta sociala a persoanelor varstnice (CUI 30199747)
Cod CPV
85311000-2 · Servicii de asistenta sociala cu cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.800 RON
Valoare atribuită
23.800 RON
Data publicării
25.04.2018 14:01
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.800 RON

din 23.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.