Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUBSTANTE CHIMICE PENTRU CURATAT PARDOSELI DIN MOZAIC, BETON, MARMURA, GRESIE, COVOARE PVC

Număr anunț
DA20099319
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.590 RON
Valoare atribuită
5.590 RON
Data publicării
18.04.2018 16:22
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.590 RON

din 5.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.