Ofertă acceptată Cumpărare directă

panou cu mesaj permanent dimensiune 70x12cm

Număr anunț
DA20177930
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
Furnizor / câștigător
PUBLICITAR COM S.R.L. (CUI RO17168883)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,90 RON
Valoare atribuită
37,90 RON
Data publicării
26.04.2018 11:39
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,90 RON

din 37,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.