Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA DELIMITARE SUPER TAPE 4094-500

Număr anunț
DA20166361
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
19513200-7 · Banda adeziva din materiale textile cauciucate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,97 RON
Valoare atribuită
48,97 RON
Data publicării
25.04.2018 13:28
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,97 RON

din 48,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.