Ofertă acceptată Cumpărare directă

kit montaj videoproiector

Număr anunț
DA20169121
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "DR. VASILE LUCACIU (CUI 17322809)
Furnizor / câștigător
CHIOREAN COMPANY SRL (CUI RO6468389)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
25.04.2018 14:56
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.