Atribuită Cumpărare directă

VRG3 PN16 DN32/16 filet exterior

Număr anunț
DA36139263
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
Furnizor / câștigător
ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
Cod CPV
42131142-3 · Supape de reglaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.166,40 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
18.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.166,40 RON