Ofertă acceptată Cumpărare directă

Glypressin 5fl. x+5fiole x 5ml solv.

Număr anunț
DA20174412
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.480 RON
Valoare atribuită
7.480 RON
Data publicării
26.04.2018 09:43
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.480 RON

din 7.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.