Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ser pozitiv de referinta influenza aviara tip A, subtip H5N3

Număr anunț
DA20169278
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
EUROVET LAB SRL (CUI 26459830)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare finală
13.500 RON
Data publicării
25.04.2018 15:01
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.